נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
פורום מחשבים כללי
RSS UnderWarrior Forums : RSS פורום מחשבים כללי
נושא

נושא: בעיה בהעלאת Server במשחק Rainbow6:Raven S

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
Tamy
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 02 October 2006 בשעה 22:55 | IP רשוּם
ציטוט Tamy

אוקי.. זה הולך ככה.. יש לנו רשת ביתית שמורכבת ממחשב ראשי עם 2 כרטיסי רשת. כרטיס אחד מתחבר לאינטרנט דרך מודם שחור כזה (די ישן, כתוב עליו ALCATEL) שקיבלנו מהספק אינטרנט. הכרטיס השני מתחבר ל-HUB של חברת Ethernet. ל-HUB הזה מתחברים עוד שלושה מחשבים שלכל אחד מהם הגדרנו IP שונה. גם למחשב הראשי יש IP שונה משלו.. : ) . בכל מקרה, Raven Shield למי שלא מכיר זה משחק אינטרנט מגניב עם יריות ועניינים, וכשאני רוצה להעלות במשחק Dedicated Server כדי לאפשר גם לשחקנים אחרים להצטרף ולשחק (ובעיקר כי סוף סוף הפינג שלי לא יעלה על 200 כי אין ממש סרברים ישראלים פעילים במשחק הזה.. הוא די ישן..) ואני עושה את זה דרך המחשב הראשי (בעל 2 כרטיסי הרשת), הוא יוצא מהמשחק, ופותח חלון DOS כדי להעלות את הסרבר. אני חוזרת למשחק, נכנסת לסרבר שהעליתי וגם שחקנים אחרים מצליחים להצטרף. עד כאן הכל בסדר אני חושבת... אבל כשאני מנסה להעלות Dedicated Server דרך אחד משלושת המחשבים שמחוברים ל-HUB, הוא מבצע את אותן הפעולות, אבל לא נותן לי להיכנס לסרבר. לא מהמחשב דרכו העליתי את הסרבר ולא דרך אחד המחשבים האחרים ברשת. גם שחקנים אחרים באינטרנט לא מצליחים להצטרף. אני מקבלת את ההודעה - "Server did not respond". למה?..

יוצא שאני יכולה לשחק בסרבר משלי עם Ping נמוך (0) רק דרך המחשב הראשי שהוא די מעפן למשחק הזה ולא יכול להחזיק הרבה שחקנים.. Sad יש לי הרגשה שהרשת אצלי לא מוגדרת כמו שצריך או שזה משהו עם הפורטים.. אין לי מושג מה הבעיה.. אם מישהו שמבין יותר ממני ויודע או יכול לעזור לי לפתור את העניין הזה אני אודה לו מאוד!

* ה-Firewall שמותקן במחשב הראשי תומך ברשת של המחשבים ולא אמור לחסום את ה-IP של המחשבים האחרים.

תודה מראש!
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Tamy חפש הודעות אחרות של Tamy בקר בדף הבית של Tamy

11010010110
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 23 April 2006
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 03 October 2006 בשעה 10:49 | IP רשוּם
ציטוט 11010010110

קודם תבדקי שהמחשבים הפנימיים מנסים להתחבר ישר אל המחשב
השרת ולא דרך המחשב הראשי. במשחק יש לשים את ה IP של
המחשב הפנימי המתאים. אם זה הוללך לפי שם מחשב תנסי אם IP

אחשו אם זה עובד ומבחוץ לא - המחשב הראשי לא מעביר את זה
הלאה.
אין לי שמץ איך מגדירים את זה.

* אתרנט זה לא חברה
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של 11010010110 חפש הודעות אחרות של 11010010110

Tamy
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 03 October 2006 בשעה 20:15 | IP רשוּם
ציטוט Tamy

אופס.. אז מה זה אתרנט? =]

אני לא כל כך מבינה ברשתות.. כשאתה אומר המחשב השרת אתה מתכוון לשרת של ספק האינטרנט שלי?. ניסיתי כבר במשחק להיכנס לשרת דרך IP וקיבלתי את אותה התגובה.. השרת לא מגיב..  ומה התכוונת כשאמרת "אחשו אם זה עובד ומבחוץ לא - המחשב הראשי לא מעביר את זה הלאה"?

מישהו אמר לי שאני צריכה לעשות port forwardingאבל אין לי מושג מה זה.. אם זה עוזר..  תודה

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Tamy חפש הודעות אחרות של Tamy בקר בדף הבית של Tamy

11010010110
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 23 April 2006
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 03 October 2006 בשעה 21:10 | IP רשוּם
ציטוט 11010010110

המחשב השרת (של המשחק) הוא זה ששמת אליו את ה server

אם המחשבים הפנימיים מצליחים להתחבר לשרת דרך ה hub
ומהאינטרנט דרך המחשב ע ה 2 כרטיסי רשת אי אפשר זה אומר
שהוא לא מעביר הלאה פניות למחשבים ברשת הפנימית

ההגדרה שהמחשב כן יעביר פניות נקראת port forwarding -
שהמחשב מעביר מידע שהוא מקבל לפורטים מסויימים למחשב אחר
לאותם פורטים

http://portforward.com/

ethernet זה הסוג של החיבור רשת
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של 11010010110 חפש הודעות אחרות של 11010010110

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה