נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
פורום מחשבים כללי
RSS UnderWarrior Forums : RSS פורום מחשבים כללי
נושא

נושא: הטמעת כיתוביות בסרט לצמיתות

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
חש
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 09 July 2006 בשעה 09:36 | IP רשוּם
ציטוט חש

באתר זה יש מדריך כיצד ניתן להטמיע כיתוביות בסרט. פעלתי לפי ההוראות- אבל virtualdub הופך לי את הכיתוביות מעברית לקישקושית- אוסף בלתי מזוהה של אותיות בשפה אחרת. כאשר אני מנסה לפתוח את קובץ הכיתוביות בתוכנות אחרות (כגון mv2) הן כן כותבות לי בעברית.

מישהו יודע מה הבעיה?

(בתוכנה שבה ערכתי את הכיתוביות הגדרתי הכל לעברית.)

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של חש חפש הודעות אחרות של חש בקר בדף הבית של חש

אגמי יוחאי
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 21 July 2006 בשעה 01:42 | IP רשוּם
ציטוט אגמי יוחאי

הכנתי הרבה סרטים בחיים שלי וזו הפעם הראשונה שאני רואה דבר כזה...... וראיתי הרבה דברים.

1. תנסה להתקין מחדש את התתקנים של וירטואל דאב.

2. תבדוק אם זה עושה לך את זה גם בשפות אחרות לטיניות כמו אנגלית לדוגמא ככה שתוכל למקד את הבעיה רק בעברית או בשפות מזרחיות.

3. ממליץ לבדוק גם דרך תוכנות אחרות. אם כל הכבוד לוירטואל דאב היא לא התוכנה היחידה שדרכה ניתן להדביק כתוביות תנסה דרך תוכנות אחרות וכך תוכל לדעת אם זה רק קורה בוירטואל דאב או לא.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של אגמי יוחאי חפש הודעות אחרות של אגמי יוחאי בקר בדף הבית של אגמי יוחאי

חש
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 04 August 2006 בשעה 15:30 | IP רשוּם
ציטוט חש

אתה יכול להמליץ לי על תוכנות אחרות שמדביקות כיתוביות? (לוירטואל דאב יש גם בעיות אחרות- הוא מגדיל את הסרט מאד (לדוגמא- במקום סרט של 700 מגה הוא עושה לי סרט של כ-2 גי'גה).

וכן, הבעיה היא רק בעברית. באנגלית הכל בסדר.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של חש חפש הודעות אחרות של חש בקר בדף הבית של חש

גבר
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 07 August 2006 בשעה 13:07 | IP רשוּם
ציטוט גבר

חש כתב:

אתה יכול להמליץ לי על תוכנות אחרות שמדביקות כיתוביות? (לוירטואל דאב יש גם בעיות אחרות- הוא מגדיל את הסרט מאד (לדוגמא- במקום סרט של 700 מגה הוא עושה לי סרט של כ-2 גי'גה).

וכן, הבעיה היא רק בעברית. באנגלית הכל בסדר.

אתה משתמש בתוכנה srt2ssa כדי להפוך את קובץ הכתוביות למשהו שאפשר להשתמש בו? אם כן, שים לב, שבבחירת הגופן, צריך להעביר את Western ל: Hebrew.

זה לפחות פתר אצלי חלק מהבעיות.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של גבר חפש הודעות אחרות של גבר בקר בדף הבית של גבר

ShadowBeast
אחראי פורומים
אחראי פורומים
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 22 January 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 07 August 2006 בשעה 16:50 | IP רשוּם
ציטוט ShadowBeast

çù כתב:

àúä éëåì ìäîìéõ ìé òì úåëðåú àçøåú ùîãáéºåú ëéúåáéåú ? (ìåéøèåà& igra ve; ãàá éù âí áòéåú àçøåú- äåà îâãéì àú äñøè îàã (ìãåâîà- áîºåí ñøè ùì 700 îâä äåà òåùä ìé ñøè ùì ë-2 âé'âä).

åëï, äáòéä äéà øº áòáøéú. áàðâìéú äëì áñãø.

grrr, came out as gibrish, but you understand what i quoted right?

its not enlarging it, the 2gb file is the real size, the 700mb file is the divx compressed one, and u can recompress it to make it 700mb again(i think you can do it using virtual dub but i'm not 100% sure)

He who will not take the hint, must take the consequence - Glenn v. Covey (1854)

ShadowBeast
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ShadowBeast חפש הודעות אחרות של ShadowBeast

chen20032
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 30 July 2006
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 09 August 2006 בשעה 13:23 | IP רשוּם
ציטוט chen20032

אחי באיזה תוכנה אתה משתמש כדי לראות את הסרט בו לא פועל לך התרגום??
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של chen20032 חפש הודעות אחרות של chen20032

חש
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 10 August 2006 בשעה 22:35 | IP רשוּם
ציטוט חש

העצה של גבר לצערי לא הועילה, תודה ל-ShadowBeast על ההסבר, רק חבל שאין לו מידע יעל יותר,  והתשובה ל-chen היא שאני משתמשת ב- mv2.

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה