נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
בניית אתרים
RSS UnderWarrior Forums : RSS בניית אתרים
נושא

נושא: חלוקת תמונות באתר וזמן הטעינה

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
נאוה
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 02 August 2006 בשעה 22:07 | IP רשוּם
ציטוט נאוה

Embarrassedשלום, אני בונה אתר שעיקרו מלל ואני מעוניינת לשלב בו תמונות גרפיקה קטנות וקלות משקל בגיפ לקישוט ולנעימות, מבלי להכביד על הזכרון, בכל דף תמונה קטנה אחת. השאלה שלי היא האם האתר שלי יעבוד מהר יותר אם אשתמש בסך הכל בעשרים תמונות בתיק התמונות, ואעשה בהן שימוש חוזר בדפים השונים, או שאין משמעות לכמות הכוללת של התמונות שבתיק התמונות וכל דף באתר נטען באופן נפרד. אודה מאוד לתשובה על השאלה. 
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של נאוה חפש הודעות אחרות של נאוה בקר בדף הבית של נאוה

shoshan
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 16 July 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 02 August 2006 בשעה 23:04 | IP רשוּם
ציטוט shoshan

תמונה שכבר ירדה אל המשתמש לא תרד שוב בזמן הקרוב (ממש ברוב המקרים אבל תלוי בהגדרות הדפדפן).

כלומר נגיד שהיום ביקרתי באתרך וצפיתי בתמונה asd.jpg, מחר כשאבקר באתר התמונה תיטען מדיסק של המחשב שלי (או במקרה קיצוני תיטען מהסידק שלי עד שאסיים להוריד את העותק החדש).

לכן אם יש אותן התמונות בכמה חלקים באתר הן ירדו רק בפעם הראשונה, ואם יש תמונות שונות לכל חלק כל פעם תרדנה התמונות הספציפיות של הדף בו מבקרים.

אבל בכל זאת חשוב לציין שאם אכן כמו שאת אומרת התמונות קלילות והדף נטען בפחות משנייה או שנייה וחצי (בזמן שבודקים אותו ברשת) אז זה כבר חסר השפעה ואין צורך בחסחון הזה.

עַל כֵּן אֶמְאַס וְנִחַמְתִּי עַל עָפָר וָאֵפֶר.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של shoshan חפש הודעות אחרות של shoshan בקר בדף הבית של shoshan

נאוה
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 03 August 2006 בשעה 16:04 | IP רשוּם
ציטוט נאוה

תודה על התשובה. מהתשובה שלך אני מבינה ששימוש חוזר בתמונות יכול לחסוך זמן אך זה חסכון לא משמעותי אם התמונות קטנות מדי, ואני מבינה שאין לחשוש מכמות כוללת גדולה של תמונות באתר, אם תופיע רק תמונה אחת בכל דף. ואני מבינה שכמות התמונות שנמצאת בתיק התמונות לא משפיעה על המהירות שבה יפתח האתר ועל המהירות שבה הוא יעבוד, אלא רק כמות התמונות שצריכות להופיע על הדף הספציפי שנפתח היא זאת שתשפיע על מהירות פתיחת האתר, האם הבנתי נכון? נדמה לי שקראתי באיזה מקום שלפני שהאתר נפתח כל החומר שבאתר עובר סריקה ומפה בא החשש שלי,  תקן אותי אם אני טועה במשהו. המון תודה מנאוה
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של נאוה חפש הודעות אחרות של נאוה בקר בדף הבית של נאוה

shoshan
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 16 July 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 04 August 2006 בשעה 01:23 | IP רשוּם
ציטוט shoshan

לא את לא טועה, אני לא נכיר השפעה של כמות התמונות בתיקיה על המהירות בה נטענת התמונה או סריקה של כל הקבצים בתיקיה מסיבה כלשהי.

בכל מקרה, לטובת הסדר והנקיון והקלות בעריכת התוכן של אתרך אם את כבר שומרת את התמונות בתיקיה נפרדת אני ממליץ אם יש מעל 50 תמונות או משהו כזה לחלק את כל התיקיות לקטגוריות (תת-תיקיות).

עַל כֵּן אֶמְאַס וְנִחַמְתִּי עַל עָפָר וָאֵפֶר.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של shoshan חפש הודעות אחרות של shoshan בקר בדף הבית של shoshan

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה