נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
האתר והפורום
RSS UnderWarrior Forums : RSS האתר והפורום
נושא

נושא: חוקי הפורומים עודכנו

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 12 January 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 22 April 2005 בשעה 05:18 | IP רשוּם
ציטוט ניר

חוקי הפורומים החדשים:
(http://underwar.livedns.co.il/forum_rules.asp)

1. התאמת ההודעות לפורום: יש לפרסם הודעות בפורומים המתאימים להן בלבד. נושא כל פורום מוגדר בעמוד הראשי ליד שם הפורום.
  2. התאמת נושא ההודעה אל תוכן ההודעה: הודעה בעלת כותרת כגון "דחוף", "חשוב" וכדומה תימחק מיידית ללא קשר לשאר התוכן הכלול בהודעה. הכותרת צריכה להיות אינפורמטיבית ככל הניתן ולספק כיוון לתוכן ההודעה.
  3. ספאם: תגובות להודעות בפורום צריכות להיות:
    1. קשורות לנושא ההודעה.
    2. מוסיפות ערך נוסף לזה שכבר נאמר בתגובות הקודמות.
    תגובה שאינה קשורה לנושא ההודעה המקורית באופן סביר תימחק.
  4. המנעות משאלות טריויאליות: מתוך כבוד לזמנם של האנשים העונים על שאלות בפורום, יש לבצע חיפוש באתר וחיפוש במנוע החיפוש Google לפני שאילת שאלות. שאלות שהתשובה אליהן ניתנת על ידי חיפוש פשוט ב-Google לא ייענו / ימחקו.
  5. חיפוש בפורום: לפני פתיחת נושא חדש בפורום, יש לבצע חיפוש האם השאלה כבר נשאלה בעבר.
  6. הודעות בעלות תוכן פוגע או מעליב: כל הודעה שתכיל עקיצה אישית מכל סוג כלשהו תימחק מיידית ללא קשר לשאר התוכן הכלול בהודעה. משתמש שימשיך לשלוח הודעות כאלה יזכה להרחקה מהפורום לצמיתות.
  7. בקשות לא חוקיות למיניהן: בקשות לפריצת תיבות דוא"ל או חשבונות מחשב, שליחה של תוכנות מסחריות וכדו' יימחקו.
  8. פרסום בפורומים: פרסומים הקשורים לתחום המחשבים בלבד מותרים בפורומים, וזאת בתנאי שהפרסום יופיע פעם אחת בלבד, ובפורום המתאים לכך. כמו כן אין כל התחייבות כמה זמן הפרסום יישאר בפורום לפני שיימחק.
  9. חתימה עם תמונה: אחת האפשרויות שהפורום מציע הוא הוספת חתימה אישית שתופיע בכל הודעה. במידה וברצונך לשלב תמונה בחתימה, אנא וודא כי מידותיה אינן עולות על 400x100 לכל היותר.

משתמש שיתעלם מהחוקים - חשבונו יבוטל ללא התרעה.

הסרת אחריות: מנהלי האתר אינם אחראים לתוכן ההודעות המתפרסמות בפורום אך הם שומרים לעצמם את הזכות להסיר כל הודעה לפי ראות עיניהם.
הפורומים ניתנים as-is וללא כל התחייבות. מנהלי האתר רשאי להפסיק את פעולתם / להגביל ולשנות את תנאי השימוש בהם בכל רגע ללא כל טענות מצד המבקרים. במקרה של שינויים בתנאי השימוש תפורסם הודעה בפורום המתאים לכך.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ניר חפש הודעות אחרות של ניר בקר בדף הבית של ניר

ShadowBeast
אחראי פורומים
אחראי פורומים
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 22 January 2005
נשלח בתאריך: 22 April 2005 בשעה 09:52 | IP רשוּם
ציטוט ShadowBeast

החוקים האלה עוד בסדר אבל כמעט נוקשים מדי
אין לך פה קהילה גדולה במיוחד שאתה יכול לחלק באנים חופשי או לחנוק משתמשים בחוקים נוקשים

He who will not take the hint, must take the consequence - Glenn v. Covey (1854)

ShadowBeast
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ShadowBeast חפש הודעות אחרות של ShadowBeast

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 13 January 2005
נשלח בתאריך: 22 April 2005 בשעה 10:05 | IP רשוּם
ציטוט SBD

בקשר לחוק חתימה....

יהיה טוב אם תגביל את זה לגובה מסוים אבל הרוחב יהיה הרוחב של העמוד....[יענתו שלא יהיה SCROLL הצידה...

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 22 April 2005 בשעה 16:01 | IP רשוּם
ציטוט ניר

ShadowBeast כתב:
החוקים האלה עוד בסדר אבל כמעט נוקשים מדי
אין לך פה קהילה גדולה במיוחד שאתה יכול לחלק באנים חופשי או לחנוק משתמשים בחוקים נוקשים

אני מעדיף שיהיו עוד פחות אנשים, ושרמת הדיונים תהיה גבוהה יותר.

לגבי החתימה - חריגות מסויימות ברוחב הן בסדר, אבל אני רוצה שבתור כלל מנחה אנשים שיגיעו ל400 יבינו שהחתימה שלהם כבר גדולה מדיי
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ניר חפש הודעות אחרות של ניר בקר בדף הבית של ניר

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 23 April 2005 בשעה 07:33 | IP רשוּם
ציטוט ניר

הבהרה לגבי החוקים:
המטרה של הפורומים האלו היא שאנשים יוכלו לשאול שאלות ענייניות, ולקבל תשובות בלי שיבלבלו אותם. בגלל זה: הודעות שלא קשורות לנושא, הודעות שבאות להעליב אנשים אחרים, סטיה קיצונית מנושאים ללא סיבה - הם לא חלק מהדברים שאני רוצה לראות פה. לגבי נושא החתימות - אני לא רוצה שהדפים כאן יהיו מבולגנים ועמוסים בתמונות לא קשורות.

אם אדם כלשהו לא רוצה לעמוד בחוקים האלה - באמת שאני לא רוצה אותו פה. אין לי סיבה לרצות שמישהו ישאר כאן רק כדי ש"יהיו בפורומים יותר אנשים". אני כאן כדי להפיק תועלת מהפורומים ולא כדי להתעצבן מספאם ואנרכיה.

בשביל שטויות, ספאם, ריבים וכדו' - יש מספיק פורומים אחרים. אני רוצה פה דיונים ברמה נורמלית.

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה