נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
פורום דיבורים
RSS UnderWarrior Forums : RSS פורום דיבורים
נושא

נושא: הרחבת הידע בתחום המחשוב

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
idapal
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 13 July 2007
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13 July 2007 בשעה 01:54 | IP רשוּם
ציטוט idapal

שלום,

שמי עידן ואני בן 17 (עולה לי"ב).

אני למדתי שפת C ברמה של 2 יח"ל בביה"ס, וכן asp,javascript, html.(שלושת אלו – 1 יח"ל). (ואני לומד עוד 2 יח"ל עיצוב תוכנה)

אני רוצה להגיע לתפקיד טוב בצבא בתחום הטכנולוגי (יש לי זימון לפרוייקט גאמא של המודיעין), ועל כן החלטתי להתחיל ללמוד יותר לעומק בנושא המיחשוב (יותר מאשר סתם התמחות בפתרון בעיות היום יום במחשב).

רציתי לשאול כאן, באיזה תחום כדאי לי להתמקד (כך שאוכל להתקדם דרכו גם לאחר הצבא)? תיכנות, בניית אתרים, אבטחת מידע, חומרה וכל השאר?

ובתחום המומלץ – באיזה סדר ללמוד את הנושאים, זתומרת לדוגמה בתיכנות – ללמוד את כולם לפי הסדר שבו הם מוצגים באתר?

שאלה אחרונה, מהיכן הכי מומלץ ללמוד את הנושאים הנבחרים? במידה וספרים - באנגלית או בעברית, במידה ומדריכים באינטרנט - באנגלית או בעברית (וכן אם ידוע לכם על מדריכים או ספרים מומלצים אודה לכם מאוד אם תוכלו לציין את שמם)

תודה רבה מראש

עידן.

נ.ב.

אני כותב הודעה זו לאחר חיפוש ממושך בגוגל. הבעיה שלי היא שאני מחפש תשובה למצב הספציפי שלי, כלומר, לבעלי רקע בתחום המחשבים (פתרון בעיות וכן תכנות)

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של idapal חפש הודעות אחרות של idapal

אורח
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 13 July 2007 בשעה 12:23 | IP רשוּם
ציטוט אורח

קיבל תשובה בפרטי.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של אורח חפש הודעות אחרות של אורח בקר בדף הבית של אורח

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה