נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
פורום מחשבים כללי
RSS UnderWarrior Forums : RSS פורום מחשבים כללי
נושא

נושא: איך מסירים מדיה פלייר 11?יש נגן דומה לפלי

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
יוסי
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 19 March 2007 בשעה 10:39 | IP רשוּם
ציטוט יוסי

שלום לכולכם!!
לי הקטן יש במחשב מערכת הפעלה ווינדוס לא מקורית  . כעת עדכנתי את המדיה פלייר שלי למדיה פליייר 11. הבעיה בו-שהוא בודק אם המערכת מקורית,ואם לא-ההתקנה "נתקעת". כעת יצאתי "קרח"-המדיה פלייר הישן(10)כבר לא פועל(כי כאמור זה התחיל להתעדכן ל-11) והחדש -גם לא(כי המערכת לא מקורית).
הבעיה הגדולה שאני לא מצליח להסיר את המדיה פלייר 11!!כל פעם שאני מנסה להסיר מופיעה שוב ההודעה שהמערכת לא חוקית וכו'.
למי יש עצה:איך להסיר את זה???
תודה לכולכם   האימייל שלי :yosyosc@yahoo.com!!!
ואגב-לחלופין-מי שיודע על נגן שדומה בתכונותיו למדיה פלייר(בתכונות כמו:1.אפשר לסמן בתיקיה עם הרבה קבצי וידאו "השמע הכל"-ואז זה משמיע את הקבצים אחד אחרי השני,מבלי שיהיה צורך להפעיל מחדש בין קובץ לקובץ.  2.במצב של "מסך מלא"-אפשר לעשות שהלחצנים יופיעו ויעלמו בהזזת העכבר.)
ה-מ-ו-ן תודה!!!!!!!!!!!

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של יוסי חפש הודעות אחרות של יוסי בקר בדף הבית של יוסי

shoshan
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 16 July 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 19 March 2007 בשעה 10:56 | IP רשוּם
ציטוט shoshan

תציג גם עדכונים

קוד:
You must be logged on as an administrator or a member of the Administrators group to perform the following procedure.
  1. Disconnect any portable music or video devices that might be attached to your computer.
  2. Click Start, and then click Control Panel.
  3. In the Category View of Control Panel, click Add or Remove Programs, and then click Remove a program.
  4. Click Windows Media Player 11, and then click Remove.
    If Windows Media Player 11 is not displayed in the list of currently installed programs, then try the following:
    1. At the top of the list, select the Show updates check box.
    2. In the Windows XP - Software Updates section, click Windows Media Player 11, and then click Change/Remove.
  5. In each of the two confirmation dialog boxes that appear, click OK.
  6. When the rollback process is complete (it might take several minutes), click Restart.
  7. Click Start, and then click Control Panel.
  8. In the Category View of Control Panel, click Add or Remove Programs, and then click Remove a program.
  9. Click Windows Media Format 11 Runtime, and then click Remove.
    If Windows Media Format 11 Runtime is not displayed in the list of currently installed programs, then try the following:
    1. At the top of the list, select the Show updates check box.
    2. In the Windows XP - Software Updates section, click Windows Media Format 11 Runtime, and then click Change/Remove.
      If you installed a non-US English version of Windows Media Player 11, the instructions in the dialog boxes that are mentioned in steps 9, 10, and 11 might appear in English.
  10. In the first confirmation dialog box that appears, click OK.
  11. In the second confirmation dialog box that appears, select the Do you want to continue with the rollback? check box, and then click OK.
  12. When the rollback process is complete (it might take several minutes to complete), click Restart.
  13. Click Start, and then click Control Panel.
  14. In the Category View of Control Panel, click Add or Remove Programs, and then click Remove a program.
  15. Click Microsoft User-Mode Driver Framework Feature Pack 1.0.0, and then click Remove.
  16. Follow the instructions that appear in the Software Update Removal Wizard.
    If the Wudf01000 confirmation dialog box appears, click Yes to continue. When the software removal process is complete (it might take several minutes to complete), click Finish.

עַל כֵּן אֶמְאַס וְנִחַמְתִּי עַל עָפָר וָאֵפֶר.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של shoshan חפש הודעות אחרות של shoshan בקר בדף הבית של shoshan

טניה
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 02 April 2007 בשעה 13:37 | IP רשוּם
ציטוט טניה

שלום לכולם!

יש לי בעיה..הנגן מדיה שלי, כשאני רוצה להראות סרט אז אני לא יכולה לראות..זאת אומרת אני שומעת מה אומרים והכל אבל זה לא מראה לי..עכשיו ניסיתי להשתמש בכל מיני נגני מדיה אחרים והבעיה חוזרת על עצמה..מה שמראה שאולי הבעיה היא בקודקים..ניסיתי להחליף אותם אבל הבעיה עדיין נשארת.

למישהו יש מושג מה אני עושה כדי לפתור את זה?

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של טניה חפש הודעות אחרות של טניה בקר בדף הבית של טניה

Nameless
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 02 April 2007 בשעה 18:32 | IP רשוּם
ציטוט Nameless

איזה סרט בדיוק ניסית לנגן?
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Nameless חפש הודעות אחרות של Nameless בקר בדף הבית של Nameless

טניה
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 03 April 2007 בשעה 09:46 | IP רשוּם
ציטוט טניה

כל סרט זה לא מראה לי..בכל נגן מדיה אני רק שומעת מה אומרים והכל אבל  אני לא רואה..
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של טניה חפש הודעות אחרות של טניה בקר בדף הבית של טניה

Nameless
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 03 April 2007 בשעה 13:14 | IP רשוּם
ציטוט Nameless

ניסית עם VLC?
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Nameless חפש הודעות אחרות של Nameless בקר בדף הבית של Nameless

momo2007
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 12 April 2007
מדינה: United States
נשלח בתאריך: 15 April 2007 בשעה 23:41 | IP רשוּם
ציטוט momo2007

תחפשי בגוגל k-lite pack אני חושב שזה 2.28 תתקיני אותו ואז כל נגן יוכל לשחק את הסרט שלך בהצלחה

שרון
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 01 June 2007 בשעה 11:39 | IP רשוּם
ציטוט שרון

היי. יש לי בדיוק את אותה בעיה , כיוון שהתוכנה היא לא מקורית לא היה באשפרותי לעדכן את התוכנה. ויותר מזה התוכנה הקודנת נמחקה.

מה עושים? באם קיבלת תשובה למייל. אודה אם תשלח לי גם הוראות.

תודה מראש. שרון.

COHEN1972@WALLA.CO.IL.XXX

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של שרון חפש הודעות אחרות של שרון בקר בדף הבית של שרון

11010010110
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 23 April 2006
נשלח בתאריך: 02 June 2007 בשעה 13:10 | IP רשוּם
ציטוט 11010010110

1 לא מעדכנים את מדיה פלייר ל 11.

2 לא משתמשים במדיה פלייר גם לא ב 10.

3 לא משתמשים בתוכנה לא חוקית.

ועוד משהוא - אל תתני אימייל
- אנחנו לא עונים באימייל אלא בפורום
- את יכולה לקבל ספאם (פרסומות) בתא

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של 11010010110 חפש הודעות אחרות של 11010010110

הה...
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 06 June 2007 בשעה 11:39 | IP רשוּם
ציטוט הה...

אם אתה רוצה מדיה פלייר אם התכונות שציינת אז אני ממליץ לך על

שתי תוכנות על kmplayer ן-avs4you

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של הה... חפש הודעות אחרות של הה... בקר בדף הבית של הה...

עמית
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 06 June 2007 בשעה 12:38 | IP רשוּם
ציטוט עמית

הכי פשוט בעולם זה לסדר את החוקיות של הוינדוס

תעשה חיפוש בתוכנת שיתוף לקובץ בשם

Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.7.18.5.CRACKED-ETH0

תריץ את האפליקציה וריסטרט למחשב

בהצלחה

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של עמית חפש הודעות אחרות של עמית בקר בדף הבית של עמית

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה