נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
אבטחת מידע
RSS UnderWarrior Forums : RSS אבטחת מידע
נושא

נושא: nmap scan

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
nmapp
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 08 October 2006 בשעה 05:44 | IP רשוּם
ציטוט nmapp

הורדתי את הסורק מהאתר שלהם גרסאת win
אחרי שהתקנתי את הסורק ניתבתי לתקייה של הסורק וניסתי את הפקודה הבסיסית
nmap -A -T4 scanme.nmap.org
בעיקרון אם הכול הלך טוב ויפה הוא היה אמור להציג לי ככה
http://insecure.org/nmap/install/ima...ndows-demo.png
אבל הוא לא מציג לי ככה
קוד:
Starting Nmap 4.11 ( http://www.insecure.org/nmap ) at 2006-10-08 05:35 ∙≥σ∩ °ΓΘ ∞ Θ°σ∙∞Θφ pcap_open_live(ppp0 , 104, 0, 20) FAILED. Reported error: Error opening adapter: ■■∞ε≥°δ· αΘ∩ α⌠∙°σ· ∞α·° α· ΣΣ·≈∩ ∙÷σΘ∩. (20). Will wait 5 seconds then retry. pcap_open_live(ppp0, 104, 0, 20) FAILED. Reported error: Error opening adapter: ■■∞ε≥°δ· αΘ∩ α⌠∙°σ· ∞α·° α· ΣΣ·≈∩ ∙÷σΘ∩. (20). Will wait 25 seconds then retry. Call to pcap_open_live(ppp0, 104, 0, 20) failed three times. Reported error: Err or opening adapter: ■■∞ε≥°δ· αΘ∩ α⌠∙°σ· ∞α·° α· ΣΣ·≈∩ ∙÷σΘ∩. (20) There are several possible reasons for this, depending on your operating system: LINUX: If you are getting Socket type not supported, try modprobe af_packet or r ecompile your kernel with SOCK_PACKET enabled. *BSD: If you are getting device not configured, you need to recompile your kern el with Berkeley Packet Filter support. If you are getting No such file or dire ctory, try creating the device (eg cd /dev; MAKEDEV <device>; or use mknod). SOLARIS: If you are trying to scan localhost and getting '/dev/lo0: No such fil e or directory', complain to Sun. I don't think Solaris can support advanced lo calhost scans. You can probably use "-P0 -sT localhost" though. QUITTING!
מישהו יודע אולי למה ? איך אני מסדר את זה בבקשה אני חייב את העזרה שלכם
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של nmapp חפש הודעות אחרות של nmapp בקר בדף הבית של nmapp

Fate
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 25 October 2005
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 08 October 2006 בשעה 14:12 | IP רשוּם
ציטוט Fate

אני חושב שpcap דורש שתיהיה מנהל כדי להשתמש בו...

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Fate חפש הודעות אחרות של Fate

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה