נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
אבטחת מידע
RSS UnderWarrior Forums : RSS אבטחת מידע
נושא

נושא: IKP ז"ל

(נושא נעול נושא נעול)
שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 12 January 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 00:00 | IP רשוּם

אני חייב לציין שאני ממש לא אהבתי את עניין סגירת IKP. (למי שלא מכיר - www.ikp.co.il).

הרעיון של הקבוצה היה פרסום גליונות שעוסקים בתיכנות, עם הרחבה ודגש על אבטחת מידע ואינטרנט.
הטעות של הקבוצה היה לפתוח פורום לא מבוקר מספיק, לדעתי, וגם להשקיע הרבה ב-IRC בשביל ללמד אנשים. בכל הכנות - אני לא חושב שצריך לעזור לאלה שלא רוצים לעזור לעצמם.

אני שוקל לפתוח משהו חליפי - שימלא את החסר שהופיע. הרעיון הוא גליון חודשי בנושאי אבטחת מידע, תכנות וכדו'. עם זאת, אני לא מסוגל לארגן כזה דבר לבד.

אני אשמח לדעת אם יש אנשים שמתעניינים בכתיבת כתבות בנושאים האלה, ושיש להם רקע בנושא.
אני מסוגל לקחת את הניהול של העניין, אבל אין לי את הזמן ליותר מלרכז את הכתבות ולערוך. הרעיון הוא לא ליצור קהילה מקבילה ל-IKP, אלא לנסות להקים מגזין חודשי בנושאים דומים למה שהקהילה עסקה.

דגשים:
  1. אני מתעניין באנשים שיכולים להתחייב לכתבות, בלי שלוחצים אותם לקיר - התוכנית, כאמור, גליון כתבות כל חודש בתאריך קבוע.
  2. אנשים המתעניינים מוזמנים לשלוח לי דוגמא למשהו שהם כתבו בעבר, אל nir@k.co.il
  3. אין לי כוונה לפתוח פורומים / ערוץ IRC / קהילה כלשהי מלבד פרסום הגליונות.

ניר

notkok
משתמש פעיל
משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 13 January 2005
נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 00:19 | IP רשוּם

הכוונה לצוות קבוע שכותב, או שכל מי שרוצה יוכל לכתוב?
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של notkok חפש הודעות אחרות של notkok

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 00:21 | IP רשוּם

צוות קבוע שיכתוב, שהוא יהווה את "צוות הגליון", כאשר כל אחד יוכל להציע כתבת אורח, אבל המטרה היא ליצור משהו שיזוז ויהיה חיי, ולא שפתאום 3 חודשים לא יופיע גליון חדש בגלל שלאף אחד אין כוח לכתוב. ברור שיכולות להיות חריגות, אבל הרעיון הוא אנשים שבאופן כללי מסכימים שכל חודש, ביום מסויים, יוצא גליון, לא משנה מה יש ומהאין.

Ghost
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 13 July 2005
נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 01:50 | IP רשוּם

אם תפתח משהו רציני - אומנם מחוסר זמן אני לא אוכל להתחייב לכתוב, אבל אני אשמח לפרסם כתבות אורח מדי פעם אם אני אצליח למצוא את הזמן.
דוג' למשהו שכתבתי - "PHP Injection" - פה באתר.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Ghost חפש הודעות אחרות של Ghost

Crossbow
משתמש פעיל
משתמש פעיל
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 26 August 2005
נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 12:21 | IP רשוּם

ניר - לפי דעתי הרעיון שלך יפה... אם אתה רוצה לפתוח קבוצה, צור איתי קשר. בנוסף, יש לי כמה רעיונות לדבר כזה.

PM Please

B~HFH
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 03 March 2005
נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 12:25 | IP רשוּם

נחמד ,

במיוחד שיש לי 3 כתבות שהיו אמורים להתפרסם ב ikp אבל כנראה שהוא נסגר לפני זה.

אני מוכן לקחת חלק בארגון טקסטים / ניהול הגיליונות.

אני לא אומר שאני אכתוב טקסטים בקביעות , אבל שיהיה רעיון אני אכתוב (לפחות להשתדל לכתוב אחד לכל גיליון).

בכל מקרה אם תפתח פרוייקט כזה , יש לי טקסט אחד מוכן (כתבתי אותו לגיליון השישי שחשבתי שהוא ייצא).

הטקסט עוסק באסמבלי (קפיצות , דגלים  , פקודות וכו') והוא מתבסס על חקירת תוכניות תוך כדי ריצה (ניהול דגלים , stack וכו')... מתבסס בערך על קראקמיס.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של B~HFH חפש הודעות אחרות של B~HFH

Crossbow
משתמש פעיל
משתמש פעיל
סמל אישי

נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 12:35 | IP רשוּם

נשמע נחמד. על מה שאר הטקסטים האחרים?

B~HFH
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 03 March 2005
נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 12:37 | IP רשוּם

טקסט אחד הוא לא מלמד:

היה לפני חודש באג קריטי מאוד בנענע (אגב עכשיו מצאתי עוד משהו שגם מצורף לטקסט).

הסברתי בטקסט על דרך הניצול (דאגתי שהם יחסמו את הבאג לפני הפרסום).

ויש עוד טקסט שלפי דעתי לא מספיק על רמה , אבל הוא מסביר על בניית "שרת פרוקסי" קטן וגם פקודות בhttp (בעצם מסביר מה הדפדפן שולח ומה הוא מקבל).

אני אשלח לכם ברגע שיוחלט בערך מה הולך להיות וכו'

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של B~HFH חפש הודעות אחרות של B~HFH

Zen[o]r
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 04 September 2005 בשעה 16:46 | IP רשוּם

רעיון מעולה, בגלל אילוצים אישיים אני לא אהיה מחובר לאינטרנט כ"כ, אבל לתרום טקסט פעם בכמה זמן אני לא אתנגד, אני לא יכולח להתחייב לצוות מסודר, אבל אין לי ספק שאני אכתוב.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Zen[o]r חפש הודעות אחרות של Zen[o]r בקר בדף הבית של Zen[o]r

cp77fk4r
מנהל פורומים
מנהל פורומים
סמל אישי
מנהל פורום אבטחת מידע

הצטרף / הצטרפה: 09 April 2005
נשלח בתאריך: 05 September 2005 בשעה 12:52 | IP רשוּם

אם צריך- אני בפנים.

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 05 September 2005 בשעה 13:12 | IP רשוּם

אוקיי - מי שבפנים - שלחו לי דרך האתר בבקשה שעות שמחר ומחרותיים אתם פנויים בהם שנוכל לשבת כולנו לדבר.

אני לא אהיה כניראה ליד מחשב בשעות הקרובות, אז בערך ב-12 בלילה אני ארכז הכל ואשלח לכל מי שמתעניין הודעה מתי אפשר לקבוע.

ConfideNce
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 05 September 2005 בשעה 21:40 | IP רשוּם

//CoNfideNce
אממ...יש רעיונות? אני יכול לכתוב על משהו...
בניתי לא מזמן מערכת קטנה ב PHP...
בקרוב אפרסם את הקוד מקור...אולי זה יעזור במשהו לאדע \:
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ConfideNce חפש הודעות אחרות של ConfideNce בקר בדף הבית של ConfideNce

SBD
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 06 September 2005 בשעה 16:18 | IP רשוּם

ניר אתה מכיר את הידע [הלא רחב] שלי...בעיקר ב-ASP...

אם אתה חושב שזה מתאים אז סבבה אני בפנים....[עם התחייבות ללפחות כתבה בחודש...]

ז"א לא מאמין שזה מתאים אבל נו מילא :) שלא יגידו שאני לא תורם מעצמי P;

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של SBD חפש הודעות אחרות של SBD בקר בדף הבית של SBD

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 07 September 2005 בשעה 23:19 | IP רשוּם

בע, מצטער על העיכוב עם זה. אני מריץ הלילה הודעות פרטיות על הנושא.

אומרי באומר
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 10 September 2005 בשעה 20:50 | IP רשוּם

אני מוכן בכיף

רק צריך שמישהו יתן לי רעיון לכתבה ואני יכתוב

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של אומרי באומר חפש הודעות אחרות של אומרי באומר בקר בדף הבית של אומרי באומר

nOke
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 10 September 2005 בשעה 20:59 | IP רשוּם

מה הפואנטה פה ?
כל אחד יכול ללכת לאיזה ספר אסבמלי באנגלית שהוא חופשי ולקרוא הרבה יותר טוב מהמדריך
נכון אנגלית זו חרא של שפה לפעמים (B~HFH)
הדברים הטובים בכתבות זה שכותבים על משהו שיש לו ack לדוג' ניתוח תוכניות כלשהן באסמבלי (משפטי if loop etc זיהוי פרוצדורות פונקציות וניתוחן)  ושליטה על דגלים מסויימים או using gdb for signals abusing (מולטיטאסקינג)
רוצים להוציא גליון ? אז תכתבו משהו איכותי לאו דווקא תכנות אלא יותר ללכת על נושא אחד ולחקור אותו ממש טוב
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של nOke חפש הודעות אחרות של nOke בקר בדף הבית של nOke

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 10 September 2005 בשעה 21:00 | IP רשוּם

מה אתה מציע?

Crossbow
משתמש פעיל
משתמש פעיל
סמל אישי

נשלח בתאריך: 11 September 2005 בשעה 00:43 | IP רשוּם

nOke: ת'כלס יש דברים שלא כותבים עליהם, והרעיון הוא לכתוב על דברים מתקדמים גם.

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 11 September 2005 בשעה 01:08 | IP רשוּם

אני משחק בראש עם הרעיון - מה היית מציע למשל?

דברים שיכולים להיות בגליון כזה:
  1. חדשות מנושאים שונים בתחום
  2. טקסטים מתקדמים שאנשים כותבים
  3. רוצים ללכת ממש על גליון עיתון? פינת שאלות הנאבים ;)
אני לא סגור עדיין על הכיוון שכדאי ללכת על דבר כזה. הצעות?

B~HFH
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 11 September 2005 בשעה 11:58 | IP רשוּם

noke  , אני לא כותב סתם טקסט עם אסמבלי שמופיע בכל טקסט שני באנגלית.

אני כותב על התעסקות מתקדמת עם olly  , מן הסתם זה מלמד גם קצת אסמבלי  , דגלים וכל מה שאמרת (האסמבלי בטקסט הוא למטרת חקירת תוכנות). אני אישית לא נתקלתי בטקסט מסוג כזה ברשת , אבל כמעט כל טקסט קיים גם באנגלית.

ובקשר לאנגלית , רק שתדע:

אין טקסט שאני יכול למצוא בסצינה  (ikp וכו') -  שאני לא יכול למצוא את אותו מידע בגוגל באנגלית.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של B~HFH חפש הודעות אחרות של B~HFH בקר בדף הבית של B~HFH

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 11 September 2005 בשעה 14:38 | IP רשוּם

יש סוג אחד של טקסטים שלא תמצא - טקסטים מקוריים.

http://www.underwar.co.il/document-details.asp?id=289
מאמר כזה למשל אולי תמצא במקום אחר, אבל לא סביר - כתבתי אותו מהראש - לפי דברים שאני ראיתי וחשבתי עליהם - אלו המאמרים השווים.

nOke
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 11 September 2005 בשעה 16:56 | IP רשוּם

המאמרים הטובים שיוצאים לאור הם החדשים, אתרים כמו pHC nologin GOTcore hert phenoelit thc eeye devhell ועוד מוציאים  דברים מקוריים
B~HFH
יש הרבה מאוד דברים שלא כתבו עליהם, דוגמה אחת שאני ציינתי היא על signals abusing שנכתב עליו סה"כ פעמיים (שאחד מהם הוא הhelp files והשני הוא עוד רפרר ותאמין לי חיפשתי הרבה מאוד וגם שאלתי אנשים) נכון יש דברים שלא צריך לכתוב עליהם (לדוג' - kernel 2.6  opensolarisr_login ועוד)והסיבות ידועות מראש
רוצה לכתוב משהו מעניין ? משהו מקורי ? קח נושא שהוא לא בסיסי ותחקור אותו אתה מתיימר לכתוב על דגלים ושימוש ב ollydbg כשתוכל למצוא על זה טקטס מצויין בhelp files
לא אל תכתבו על איזה שפה נדחת (מכונות טיורינג או סתם שפות שלא מועילות בכלום שבנויות על שפות כמו דלפי פסקל קיו בייסיק בייסיק ויבי וכל מיני אחרות שדופקות לך איזה אלף די-אללים שאתה בכלל לא צריך)
מה לעשות כן בשביל לכתוב טקסט היום צריך קצת יותר מעשר דקות של מחשבה ולא על איזה סתם rtfm בעברית כי זה לא נחוץ וזה יהיה ברמה של ילד בגן
רוצים לכתוב משהו מעניין ? רוצים משהו מקורי שלא הרבה כתבו עליו ? קחו סביבת יוניקס כלשהי או איזה מערכת נידחת ותתחילו לחקור אותה נכון ייקח לכם איזה חודשיים מאקס ללמוד את המערכת קבצים  ועוד כל מיני שטויות אחרות אבל זה יהיה שווה את זה אחר כך להתפתח למשהו מסובך יותר כמו תכנות מודולים לקרנל שלה ולא ראיתי הרבה טקסטים על זה (אני מדבר ספיציפית על תכנות מודולים יעילים (הו הבגרות המזורגגת) ולא איזה elf abusing using lkm's || rootkits והלאה )
אתם מתיימרים לנסות לכתוב על משהו מקורי שכבר לפחות איזה 30 קבוצות שהיו פתוחות חודשיים מאקס כתבו על זה ואז אמרו ' טוב אין לי על מה לכתוב אני סוגר ת`באסטה '

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של nOke חפש הודעות אחרות של nOke בקר בדף הבית של nOke

BekFrI3
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 12 September 2005
נשלח בתאריך: 12 September 2005 בשעה 16:18 | IP רשוּם

אם זה יתקיים - אשמח לעזור.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של BekFrI3 חפש הודעות אחרות של BekFrI3

מישהו
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 13 September 2005 בשעה 12:18 | IP רשוּם

nOke כתב:
המאמרים הטובים שיוצאים לאור הם החדשים, אתרים כמו pHC nologin GOTcore hert phenoelit thc eeye devhell ועוד מוציאים  דברים מקוריים
B~HFH
יש הרבה מאוד דברים שלא כתבו עליהם, דוגמה אחת שאני ציינתי היא על signals abusing שנכתב עליו סה"כ פעמיים (שאחד מהם הוא הhelp files והשני הוא עוד רפרר ותאמין לי חיפשתי הרבה מאוד וגם שאלתי אנשים) נכון יש דברים שלא צריך לכתוב עליהם (לדוג' - kernel 2.6  opensolarisr_login ועוד)והסיבות ידועות מראש
רוצה לכתוב משהו מעניין ? משהו מקורי ? קח נושא שהוא לא בסיסי ותחקור אותו אתה מתיימר לכתוב על דגלים ושימוש ב ollydbg כשתוכל למצוא על זה טקטס מצויין בhelp files
לא אל תכתבו על איזה שפה נדחת (מכונות טיורינג או סתם שפות שלא מועילות בכלום שבנויות על שפות כמו דלפי פסקל קיו בייסיק בייסיק ויבי וכל מיני אחרות שדופקות לך איזה אלף די-אללים שאתה בכלל לא צריך)
מה לעשות כן בשביל לכתוב טקסט היום צריך קצת יותר מעשר דקות של מחשבה ולא על איזה סתם rtfm בעברית כי זה לא נחוץ וזה יהיה ברמה של ילד בגן
רוצים לכתוב משהו מעניין ? רוצים משהו מקורי שלא הרבה כתבו עליו ? קחו סביבת יוניקס כלשהי או איזה מערכת נידחת ותתחילו לחקור אותה נכון ייקח לכם איזה חודשיים מאקס ללמוד את המערכת קבצים  ועוד כל מיני שטויות אחרות אבל זה יהיה שווה את זה אחר כך להתפתח למשהו מסובך יותר כמו תכנות מודולים לקרנל שלה ולא ראיתי הרבה טקסטים על זה (אני מדבר ספיציפית על תכנות מודולים יעילים (הו הבגרות המזורגגת) ולא איזה elf abusing using lkm's || rootkits והלאה )
אתם מתיימרים לנסות לכתוב על משהו מקורי שכבר לפחות איזה 30 קבוצות שהיו פתוחות חודשיים מאקס כתבו על זה ואז אמרו ' טוב אין לי על מה לכתוב אני סוגר ת`באסטה '

1)לידיעתך, אחד מהקומפיילרים היותר מפורסמים של C נכתב בדלפי.
2)מכונת טיורינג, זו לא שפת תכנות.
3)לפני שאתה צועק "שדופקות לך איזה אלף די-אללים שאתה בכלל לא צריך", תלמד מה זה DLL.
4)למה לא לכתוב על "קרנל 2.6"? וקרנל של איזה מערכת?
5)ממתי בבגרות לומדים לכתוב מודולים לקרנל של לינוקס-ואגב ראיתי המון טקסטים וספרים בנושא, וחוץ מזה, למה מודולים של rootkits לא יכולים להיות יעילים?
6)אתה שוכח דבר אחד- פה זה לא חו"ל, בוא נודה בזה, אין פה המון אנשים עם ידע.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של מישהו חפש הודעות אחרות של מישהו בקר בדף הבית של מישהו

nOke
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 13 September 2005 בשעה 17:15 | IP רשוּם

שימוש במכונת טיורינג ליצירת שפות כמו BF m00 whitespace ועוד כל מיני
לא ממש אכפת לי אם נכתב קומפיילר לאסמבלי בדלפי, כיום דלפי היא שפה שלא משתמשים בה לא כמו .net C# ++ asm C perl php asm  אצטרה אצטרה

2.6. va randomization patch

<ציטוט>

אני מדבר ספיציפית על תכנות מודולים יעילים (הו הבגרות המזורגגת) "
</ציטוטה>
דיברתי פה על הבגרות שמכלילים יעילות מסכנה ועל זה שאם כותבים משתנים like a,b,c, d מורידים לך נקודות עלובות ועל זה שלא מספרת באלגוריתם שלך את הדברים ההם (1,1.1,1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1)
קח תוכנית בVB תעשה לה disas main ותראה כמה דברים לא חשובים יש שם שאפשר היה להקטין את התוכנית בהרבה יותר
בקשר לשש מסכים בהחלט
רוצה לכתוב לקהילה ? תן להם help files
רוצה לכתוב איכותי ? עדיף באנגלית כבר כי אחוז הקהל יהיה גבוה יותר
הפואנטה שלי היא שאם הם רוצים להוציא משהו שישרוד יותר מחודשיים שלוש עדיף לכתוב משהו איכותי ולא איזה rtfm בעברית שכל אחד היה אחד שניסה לעשות את זה  את כיניו  לא זכור לי לא  חשוב כרגע

Crossbow
משתמש פעיל
משתמש פעיל
סמל אישי

נשלח בתאריך: 14 September 2005 בשעה 17:49 | IP רשוּם

nOke: השפות הללו מממשות את מכונת טיורינג, אבל ת'כלס אלה סתם שפות בצחוק, BF היא הכי רצינית ביניהם וכל השאר זה סתם וריאציות של מתכנתים מוזרים. בדלפי משתמשים ועוד איך - תעבור על העיתון פעם ותראה שיש לזה ביקוש, אפילו ההתלהבות שהייתה עם הדוטנט המסריח ירדה, ועכשיו חוזרים לדברים הישנים והטובים. דווקא לאסמבלי אין הרבה דרישות, לדוגמא (וחבל שכך). אני חושב שדווקא הקטע הזה עם הבגרויות זה לא רע בכלל, הרבה יותר טוב מהשטויות של ADT על שפת סי (מטופש, כי C לא בנויה כל כך טוב לזה)... בנוגע למה שאמרת על "לכתוב לקהילה", לתת help file זה מטופש, אז כן, היו טקסטים שחזרו על עצמם מליוני פעמים (איך לזייף אימייל, איך להתחיל להשתמש ב- HTML, פקודות בסיסיות של לינוקס וכל זה), אבל היו כמה טקסטים שהיו מקוריים למדיי. אתה מעריך פרוייקטים, וזה נכון וטוב, אבל אין שום סיבה להכליל ולהגיד שהקהילה פשוט בולעת Help Files. בנוגע לאנגלית - לי באופן עקרוני אין שום בעייה עם אנגלית, אבל הטיעון עצמו דיי מטופש - מהו "אחוז הקהל"? השאלה העקרונית יותר - מהי המטרה של מישהו בכתיבת טקסט, טקסט שנכתב ללא מטרת רווח? אידיאולוגייה? ייתכן. מדוע לכתוב באנגלית, אם כן? האם מימוש רגשות של אדם לא יכול להתבצע בעברית? בכל מקרה, המטרה שלי בכתיבת טקסט היא פשוטה - לכתוב בעברית, כדי לנסות ולהוכיח לעצמי שגם בארץ יכול להיות משהו טוב, לא רק האמריקאים והגרמנים יודעים להיות טובים בתחום. וזה מביא אותי גם לנושא הבא - לא יעזור, פה דווקא כן יש רמת ידע. הבעייה היא שאנשים נמשכים למקומות מסויימים מאוד (פורומים, ערוצי אייארסי שונים ומשונים, צ'אטים וכדומה), והמקומות הללו אמנם תורמים לכל אחד כפרט אבל מורידים את רמת הקהילה ככלל. לכן, אני מציע לניר שאם הוא פותח משהו שיעשה את זה בלי פורום, למשל. בקיצר, מלבד שורה 6, אני מסכים עם "מישהו". הבעייה של כל המקומות כמו אייקייפי, גהנום, כל אלה, הבעייה הייתה שפשוט נמשכו לשם אנשים לא רציניים בסופו של דבר, ואין לי אנאלוגייה טובה יותר מזבובים שנמשכים לצואה (לא למחוק, "צואה" זה לא קללה... ). בגלל זה אנשים עסוקים יותר בלדבר עם אנשים אחרים באייארסי, באייסיקיו ובפורומים מאשר ללמוד דברים חדשים. אגב, זוהי אחת הסיבות שאני לא מסתובב הרבה בפורומים - מעבר לסיבות אישיות מסויימות ולחוסר זמן מעט, אני משתדל לא לבזבז זמן יקר, אני משתדל לנצל את הזמן ללימוד (אגב, לי ולעוד שלושה חבר'ה שלא מסתובבים כאן, שניים מהם בכלל יפנים ולא מדברים עברית, יש לכולנו קבוצת לימוד קטנה)...

מישהו
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 15 September 2005 בשעה 13:31 | IP רשוּם

Crossbow,

קודם כל אתה כותב הרבה דברים לא רלוונטים.
וסתם טיפ, אם אתה רוצה שאנשים יקראו את התגובה שלך, תחלק אותה לפסקאות, קשה לקרוא כשהכל בגוש אחד.

דבר שני, לא רציתי לגלוש לפסים אישיים בתחילת הדיון, אבל עכשיו אני כבר לא יכול יותר.
מצחיקה אותי הצביעות שלך.

אתה לא מסכים איתי בקשר לסעיף 6, אבל אתה כמו שציינת מתחבר עם אנשים יפנים, והולך לקהילות בחו"ל.

כמו כן, הוספת "שגם בישראל יהיה משהו", בישראל אין משהו?
כן, בישראל אין משהו.
וזה שאתה מכיר פה 5 אנשים עם ידע, לא אומר שבחו"ל אין 500000 אנשים כאלו.

הכל יחסי.

דבר נוסף, ואחרון- אני לא מבין למה אתה מתנדב לפרוייקט הזה, אחרי שלפני שנתיים או כמה זה שלא עבר מאז, סגרת את הקבוצה שלך לא זוכר את שמה, ומיד התנדבת לIKP, ולאחר כמה חודשים גם פרשת משמה.

אז מה, פתאום צץ פרוייקט חדש, אז אתה קופץ?
אני במקום מנהלי הפרוייקט הזה, לא משנה מה יהיה טיבו, הייתי חושב פעמיים אם להכניס אדם לא אמין כמוך, ולסמוך עליו.

נ.ב

אני מקווה שתגובתי לא תמחק, כי אמרתי את דעתי.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של מישהו חפש הודעות אחרות של מישהו בקר בדף הבית של מישהו

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

נשלח בתאריך: 15 September 2005 בשעה 17:24 | IP רשוּם

התגובה שלך לא תמחק אין איתה שום בעיה...למרות שנאמרים בה מלא שטויות...

רק אני לא מבין איך הסקת שקרוס לא אמין מזה שהוא תמיד היה בקבוצה כלשהי וניסה לתרום מעצמו...:?

ואם כבר אנחנו מדברים על יחס אז אם תספור בחו"ל יש הרבה יותר משתמשים עם אינטרנט מאשר בישראל, וככה גם האנשים עם הידע בהתאם...ועוד דבר, זה שאתה לא מכיר אנשים עם ידע כמו שאתה אומר לא אומר שאין לא קיימים...רובם פשוט מנצלים אותו לדברים אחרים.

...
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 15 September 2005 בשעה 18:27 | IP רשוּם

קרוס בחור לעניין.

"מישהו"-אנשים פה מנסים להרים משו קצת שונה משאר הדברים שהיו בארץ עד היום .

בימקום לבוא ולהתלונן שזה לא ככה ופה ושם לא מתאים לך וכאן אנחנו זה ופה אנחנו שם .

פשוט תשב בכסא שלך בבית תצפה באשכול תגיד לעצמך בלב "איזה טיפשים" ודפדף לאשכול הבא.

אתה בא לפה ומתחיל להעיף יותר מידי שטויות לאוויר תגובה ראשונה שנייה אפשר להבין  אבל די .

הבנו  את  הדעה שלך ניר ירצה להתיחס אליה התיחס לא ירצה לא יתיחס .

המטרה פה של האשכול רק לדעת מי יתרום לפרוייקט [אם יהיה]

יום טוב ,DaL

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ... חפש הודעות אחרות של ... בקר בדף הבית של ...

מישהו
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 15 September 2005 בשעה 18:28 | IP רשוּם

SBD,

הוא לא אמין, מהסיבה שהוא סגר קבוצה, מייד הצטרף לאחת אחרת, ופרש לאחר מכן ממנה.
הוגה הרעיון, מחפש כותבים קבועים, אנשים אמינים, שמסוגלים לקחת על עצמם מחויבות.

Crossbow הוכיח שהוא לא כזה, ברגע שאתה נכנס לכזה דבר, אתה לוקח על עצמך מחויבות, ולא כדאי לסמוך על אדם כמוהו לדעתי.

דבר שני, הטענות שלך מצדיקות את הטענות שלי, "האנשים עם הידע", הולכים לחו"ל, כיוון ששם יש יותר אנשים עם ידע, שיזינו אותם.

מישהו
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 15 September 2005 בשעה 18:31 | IP רשוּם

סליחה, לא ראיתי את התגובה של "..."

בכל אופן, תצטט אותי, איפה אמרתי שאני נגד הרעיון?
הדבר היחיד שאמרתי שאיכשהוא, נוגד את הרעיון הוא "פה זה לא חו"ל"
וזה היה בתגובה לnOke, וההצעה שלו.

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

נשלח בתאריך: 15 September 2005 בשעה 22:57 | IP רשוּם

מישהו כתב:
SBD,

הוא לא אמין, מהסיבה שהוא סגר קבוצה, מייד הצטרף לאחת אחרת, ופרש לאחר מכן ממנה.
הוגה הרעיון, מחפש כותבים קבועים, אנשים אמינים, שמסוגלים לקחת על עצמם מחויבות.

Crossbow הוכיח שהוא לא כזה, ברגע שאתה נכנס לכזה דבר, אתה לוקח על עצמך מחויבות, ולא כדאי לסמוך על אדם כמוהו לדעתי.

דבר שני, הטענות שלך מצדיקות את הטענות שלי, "האנשים עם הידע", הולכים לחו"ל, כיוון ששם יש יותר אנשים עם ידע, שיזינו אותם.

טוב דבר ראשון אני לא מבין את המחשב המעוותת שלך =\ אם בן אדם ניסה להקים קבוצה [והחזיק אותה שנתים...] אבל ראה שזה לא מתאים לו והוא אולי לא מתקדם ככה והחליט לסגור אותה בגלל כל סיבה שהיא ולא משנה מה הסיבה, ואז ראה ביום בהיר אחד קבוצה אחרת נפתחת, הפעם הוא לא המנהל, והוא מחליט לתרום לקהילה ולפרסם מאמרים אפילו לא בתור חבר צוות...אני לא מבין מה נקרא פה לא אמין, להפך זה מראה שהוא מסור לסצינה.

דבר שני. הוא לא הוכיח כלום, לא יודע מי אתה או כמה אתה מכיר אותו, אבל מהטיפה שאני מכיר אותו הוא אחלה בן אדם...

ודבר אחרון, אמרתי שאני לא מסכים איתך, אכן האנשים עם "הידע" לומדים את הרוב מחו"ל ומתעסקים עם כל הדבר בחו"ל, אבל זה לא אומר שהם בחו"ל, הם עדין ישראלים ויש להם ידע...ובמקרים מסוימים גם אנשים מחו"ל לומדים מהם דברים [אומנם לא על ידיד גליונות,כתבות או דברים דומים, אלא על ידיד שיחות אישיות...].

שוב זה שהאנשים פה בארץ לומדים מחו"ל לא מכליל אותם כחלק מהאנשים בחו"ל...הם עדין ישראלים ויש להם גם ידע מאוד רחב...הם רוצים להתדם אז כמובן שהם חייבים להתקדם בשפה האנגלית כי שם [אמריקה או כל ארץ אחרת...] התחילו עם האינטרנט וכל המחשבים הרבה יותר ויש שםפ גם יותר אוכלוסיה וטבעי שיהיו יותר אנשים עם "ידע"...

Nameless
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 15 September 2005 בשעה 23:34 | IP רשוּם

ולא לשכוח את העובדה הקטנה שחו"ל = כל מקום שהוא לא ישראל....................................................... ....
ועוד הרבה נקודות

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Nameless חפש הודעות אחרות של Nameless בקר בדף הבית של Nameless

מישהו
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 16 September 2005 בשעה 15:23 | IP רשוּם

SBD,

אני חושב שכבר הסברתי כמה פעמים למה הוא לא אמין.
ברגע שאתה נכנס לפרוייקט מסויים, פתיחת קבוצה, או חבר צוות בקבוצה-אתה מתחייב.
היו לו שני מחויבויות, אותן הוא הפר.
כניראה זה איזה משחק בשבילו או משהו, בכל אופן הוא לא בן אדם שאפשר לסמוך עליו לכזה דבר לדעתי.

להיות מסור, זה לא להתחייב, ואחרי כמה חודשים להגיד "לא בא לי יותר".
אם הוא היה רק סוגר את הקבוצה-ניחה.
אבל, הוא סגר קבוצה-מיד לאחר כמה חודשים ראה אחת חדשה נפתחת, אחרי מעט זמן עזב גם אותה.

ודבר שני,

אתה שוב מצדיק את הטענות שלי.
בחו"ל יש יותר אנשים עם ידע מבארצנו, וגם אלו שבארצנו רובם מעדיפים ללכת לחו"ל.
המיקום הגאוגרפי שלהם זה דבר טריוויאלי.

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 16 September 2005 בשעה 16:14 | IP רשוּם

מישהו - למה אתה שומר על אנונימיות במקרה הזה? אתה תוקף את קרוס כשהוא לא פה, ואין לו אפשרות להתגונן, בלי קשר בכלל להאם יש משהו בטענה שלך או לא. זה לא הוגן

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

נשלח בתאריך: 16 September 2005 בשעה 16:55 | IP רשוּם

עזוב על קרוס כבר אני יפסיק להתווכח, אני רק יסים ויגיד שמהמעט שאני מכיר אותו הוא אחלה בן אדם והאחרון שהייתי אומר עליו לא אמין\לא נאמן.

בכל מקרה זה ברור שאנשים עם ידע שרוצים ללמוד עוד יילכו לחו"ל ואני מסכים איתך, אבל שוב זה שלומדים בכל לא אומר שהאנשים הפכו להיות חלק מחו"ל הם עדין נקראים חלק מהקהילה הישראלית....

dnup
משתמש חבר
משתמש חבר

הצטרף / הצטרפה: 27 July 2005
נשלח בתאריך: 16 September 2005 בשעה 17:45 | IP רשוּם

SBD אל תקשיב ל"אורח" המטומטם הזה,

ו"אורח" , לפעמים דברים לא מסתדרים וזה לא בגלל אי אמינות פשוט

הדברים לא מסתדרים , כנראה שאצלו בקבוצה הדברים לא הסתדרו אז הוא החליט לסגור

אותה.

DnUp

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של dnup חפש הודעות אחרות של dnup

מישהו
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 16 September 2005 בשעה 18:25 | IP רשוּם

UnderWarrior- גם אם אני אזדהה בשמי, זה לא יעזור לו, כי הוא לא מכיר אותי באופן אישי, ואני לא מכיר אותו באופן אישי.

SBD- העובדה שמישהו ישראלי, לא מכלילה אותו בקהילה הישראלית.
בהתחשב בעובדה, שאנשים ישראלים רבים, בוחרים לא לבקר בפורומים וקהילות ישראליות.
המיקום הגאוגרפי שלהם הוא דבר מינורי לחלוטין.

אבידור
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 26 September 2005 בשעה 19:49 | IP רשוּם

טוב אז מתי זה באמת יהיה?
תתחילו לעשות את זה!
נ.ב. אם צריך - אני לא מי יודע מה טוב באבטחת מידע והכל אבל אני לומד תכנות שפת C
ואני יכול לכתוב קצת עד שיגמרו לי הנושאים לכתוב בהם ..
אבל אני ממשיך ללמוד .....
צריכים אחד כמוני ?
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של אבידור חפש הודעות אחרות של אבידור בקר בדף הבית של אבידור

i am
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 01 October 2005 בשעה 15:22 | IP רשוּם

Dk9 fu*k u bro

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של i am חפש הודעות אחרות של i am בקר בדף הבית של i am

אבידור
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 01 October 2005 בשעה 15:38 | IP רשוּם

What the fuk?
did he just think that i dk9 ?
well if you think so iam not
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של אבידור חפש הודעות אחרות של אבידור בקר בדף הבית של אבידור

devil kide
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 30 October 2005 בשעה 02:02 | IP רשוּם

וואלה אח שלי אם צריך עזרה אני בפנים

יש לי קצת נסיון כתבתי כמה כתבות בזמנו לג'נענע אבל סגרו את האתר עוד

לפני שהגליון יצא

צור איצתי קשר

mail: kordi100@walla.co.il

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של devil kide חפש הודעות אחרות של devil kide בקר בדף הבית של devil kide

shoster
משתמש פעיל
משתמש פעיל
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 05 February 2005
נשלח בתאריך: 30 October 2005 בשעה 22:06 | IP רשוּם

חחח שמעו אני לא הייתי מלא מלא זמן ואני רואה שזאת בעצם הודעה מוקפצת של מישהו כאן!

קיצר מה קורה אם העינין הוא יצא לפועל?

pitbull
משתמש חבר
משתמש חבר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 14 May 2005
נשלח בתאריך: 30 October 2005 בשעה 22:35 | IP רשוּם

איזה עניין? trythis0ne ?
אם כן, פשוט כנס:
www.trythis0ne.com
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של pitbull חפש הודעות אחרות של pitbull

Nameless
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 11:08 | IP רשוּם

:\
מפרסמים בלי בושה

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Nameless חפש הודעות אחרות של Nameless בקר בדף הבית של Nameless

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 13:28 | IP רשוּם

כרגע לא - אני לא רואה בנתיים את הדרך להעלות דבר כזה בלי שהוא יתחרה באתר הזה, אז בנתיים עד שיש רעיון טוב עצרתי את הנושא. אם אני אמצא את הרעיון איך לפתוח את זה כמו שצריך, אני אארגן את זה.

Zibi
משתמש חבר
משתמש חבר

הצטרף / הצטרפה: 21 July 2005
נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 14:37 | IP רשוּם

מה זה משנה לך שהוא יתחרה באתר פה.הרי גם כככה זה יהיה אתר שלך אפילו שהוא יתחרה באתר פה עדיין אתה תרוויח מהעניין.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Zibi חפש הודעות אחרות של Zibi בקר בדף הבית של Zibi

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 15:10 | IP רשוּם

UnderWarrior כתב:
כרגע לא - אני לא רואה בנתיים את הדרך להעלות דבר כזה בלי שהוא יתחרה באתר הזה, אז בנתיים עד שיש רעיון טוב עצרתי את הנושא. אם אני אמצא את הרעיון איך לפתוח את זה כמו שצריך, אני אארגן את זה.

אם רק זאת הבעיה, אז פשוט אפשר להוציא אותו כחלק מהאתר....והרגת שני זבובים במכה...

shoster
משתמש פעיל
משתמש פעיל
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 05 February 2005
נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 15:29 | IP רשוּם

אמממ שותפות נשמע הכי טוב...

לפי הרמה שלך אתה יכול להעזור להם בהרבה!!!!

קודם כל הידע הנרחב שלך וכמובן פירסום

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 17:43 | IP רשוּם

מה הייתם שמים בדבר כזה? גליון חודשי? אפשר להשתמש ברשימת תפוצה של האתר. אפשר בכיף להרחיב אותה מרשימת תפוצה לגבי מסמכים חדשים, לרשימה שגם תכיל תכנים שאנשים יכתבו.

notkok
משתמש פעיל
משתמש פעיל

נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 19:04 | IP רשוּם

UnderWarrior כתב:
מה הייתם שמים בדבר כזה? גליון חודשי? אפשר להשתמש ברשימת תפוצה של האתר. אפשר בכיף להרחיב אותה מרשימת תפוצה לגבי מסמכים חדשים, לרשימה שגם תכיל תכנים שאנשים יכתבו.

קצת בעיה באמת...
אבל איך נהלת גם את ikp וגם את uwp?
הרי יש לך כתבות גם בikp וגם פה.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של notkok חפש הודעות אחרות של notkok

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 31 October 2005 בשעה 22:19 | IP רשוּם

כן. קודם פירסמתי אותן בIKP כי ל-SF היה נורא חשוב הראשוניות, ואז שמתי אותן כאן.

ytyt02
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 12 June 2005
נשלח בתאריך: 06 November 2005 בשעה 17:58 | IP רשוּם

ניר זה יצא לפועל הגליונות או בגלל העומס לא יצא?
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ytyt02 חפש הודעות אחרות של ytyt02

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 06 November 2005 בשעה 21:45 | IP רשוּם

יצא לפועל אם וכשיהיה לי משהו מאורגן של מה אני רוצה לעשות - סתם לעשות משהו מקביל לאתר הזה אין סיבה. אני מניח שאו שתהיה לי מתישהו השראה מה בדיוק אני רוצה, או שאני אצטרף למישהו אחר שיהיה לו ברור מה הוא רוצה לעשות.

HFM
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 27 March 2006 בשעה 12:07 | IP רשוּם

תסלחו לי על ההקפצה החבלזית(מלפני חצי שנה)

יש עכשיו חופש פסח אפשר להתחיל לעבוד על זה אם צריך אני בפנים

נב CP התגייס, גם ENDER(IKP) התגייס כבר מזמן ויש עוד כמה שכבר לא רואים אותם.

בכל אופן אני חושב שאם זה ילך זה קצת ירים את הרוח יעודד אנשים וכו'

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של HFM חפש הודעות אחרות של HFM בקר בדף הבית של HFM

hello pepol
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 27 March 2006 בשעה 21:10 | IP רשוּם

http://red-board.co.il/forum/topic.asp?tid=29673
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של hello pepol חפש הודעות אחרות של hello pepol בקר בדף הבית של hello pepol

קוסטיה
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 08 April 2006 בשעה 19:29 | IP רשוּם

אחלה רעיון,חבל שאין לי על מה לכתוב
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של קוסטיה חפש הודעות אחרות של קוסטיה בקר בדף הבית של קוסטיה

Dracula4ever
משתמש חבר
משתמש חבר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 30 May 2006
נשלח בתאריך: 18 June 2006 בשעה 09:57 | IP רשוּם

נו....

מה עם הגיליון???

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Dracula4ever חפש הודעות אחרות של Dracula4ever בקר בדף הבית של Dracula4ever

ישן נושן :)
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 18 July 2006 בשעה 16:31 | IP רשוּם

אני רואה שעדיין הכל נשאר חובבני ^_^ אחרי שנה שלא ביקרתי באתרים בארץ.
שימו קצת לינקים לעוד אתרים xD אולי אני אתקן את עצמי.
בקשר לכל הקטע של חו"ל זה דיי נכון מה לעשות.
מי שרצה באמת להתקדם עבר לקהילות בחו"ל(תתפלאו כמה ישראלים יש שם, כולם 20+ ועובדים בחברות אבטחת מידע מהמובחרות).
בקשר לחומר טוב לכתבות: אם אתם רוצים משהו חדש.. פשוט תחקרו לעומק מ-0, לא תאמינו כמה דברים אפשר למצוא בפוקסים  ;) , תגידו פריקינג מת אצלנו או שיש עוד מתעסקים ?

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ישן נושן :) חפש הודעות אחרות של ישן נושן :) בקר בדף הבית של ישן נושן :)

xtre
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 21 July 2006 בשעה 13:22 | IP רשוּם

פיייייי שניםםםם נוסטלגיה במהותה

נקוה שמתישהו משהו יצא מזה אני אתרום אם יצא מזה משהו בכיףףף

אותי כמובן תשיגו ברֵד-בורד או טייגר

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של xtre חפש הודעות אחרות של xtre בקר בדף הבית של xtre

Dracula4ever
משתמש חבר
משתמש חבר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 30 May 2006
נשלח בתאריך: 02 August 2006 בשעה 09:30 | IP רשוּם

יאללה כולנו מחכים

IKP
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 06 March 2007 בשעה 11:39 | IP רשוּם

חאללה חברים מה עם הגיליון???

בואו ונוציא אותו

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של IKP חפש הודעות אחרות של IKP בקר בדף הבית של IKP

T-As
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 16 March 2007
נשלח בתאריך: 16 March 2007 בשעה 12:17 | IP רשוּם

ערכיה:

רשמתי משהו אבל לא שמתי לב שאשכול הזה ישן :S

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של T-As חפש הודעות אחרות של T-As

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על