נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
תיכנות
RSS UnderWarrior Forums : RSS תיכנות
נושא

נושא: מדריכים לJS + Batch files

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
52cent
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 02 July 2006 בשעה 12:32 | IP רשוּם
ציטוט 52cent

יש לי שתי בקשות:
1. אני צריך מדריך לjava script , אבל מדריך טוב שמלמד הכל, כי בינתיים הסתכלתי בכמה מדריכים ולא הבנתי כלום. צריך ממש מדריך שילמד את כל הבסיס של השפה ולא סתם יביא לי דוגמאות לסקריפטים. אה וכמובן אני יודע HTML. וגם יש לי ידע בשפת C ככה שאת כל הקטע של משתנים והחרא הזה אני מבין.
2. אם אפשר איזה הסבר על batch file (קבצי אצווה), גיליתי את השפה הזו רק לפני כמה זמן, והבנתי שזה כתיבת קבצי DOS . אז אם אפשר גם מדריך טוב לזה שגם מסביר מה זה בדיוק כי עדיין לא הבנתי.

תודה לעוזרים
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של 52cent חפש הודעות אחרות של 52cent בקר בדף הבית של 52cent

shoshan
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 16 July 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 02 July 2006 בשעה 14:04 | IP רשוּם
ציטוט shoshan

בקשר ל-JS איזה מדריכים לא הבנת ?

אם אתה רוצה יש ספר נחמד בשביל מתחילים (אני כמובן לא מתתי עליו) של הוד-עמי.

אני אתן רשימה של נושאים שכדי לחפש עליהם בגוגל באנגלית, לראות דוגמאות ואז לכתוב דפים משלך בשביל הנסיון.

• javascript events
  • javascript add event handler
  • javascript changing styles
  • javascript dhtml
  • javascript forms validation
  • javascript show hide
ויש עוד, אבל אני לא יודע מה..
בעיקרון אם אתה רוצה ללמוד, אני מציע שתתחיל לבנות ותסתכל על דפים של אחרים ודברים שאתה רוצה לעשות כמו או בדומה למה שהם עושים, ואז תחפש איך עושים את זה....למשל התפריט מימין [של האתר] (אפשר היה לעשות אותו בלי JS אבל לא משנה)

או אח"כ התיבת טקסט העשירה הזאת (שהיא סופר מתקדמת לדעתי)
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של shoshan חפש הודעות אחרות של shoshan בקר בדף הבית של shoshan

52cent
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 02 July 2006 בשעה 19:12 | IP רשוּם
ציטוט 52cent

קראתי את המדריך למתחילים שבאתר. ואחרי זה עברתי למדריך ביטויים רגולריים אבל לא הבנתי שם כלום כי היו שם פקודות וביטויים שאני לא מכיר.
וספר אני לא רוצה... (אלא אם כן זה בחינם)

ומה לגבי הBatch files יודע משהו בזה?

ויש לי עוד שאלה - לגבי C -  הורדתי את המסמך של "לולאות וצבעים" וניסיתי להכניס את הפקודות שיש שם וחלק לא עבדו לי- ה-delay , textcolor , cprintf . (וכן, כן הכנסתי את הספריות שצריך). אני משתמש בתוכנה borland turbo C++ 4.5 אם זה משנה
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של 52cent חפש הודעות אחרות של 52cent בקר בדף הבית של 52cent

yohai
מנהל פורומים
מנהל פורומים
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 11 November 2005
נשלח בתאריך: 09 July 2006 בשעה 00:22 | IP רשוּם
ציטוט yohai

בקשר ל-batch files

1. batch files זה בכלל לא שפת תיכנות ואני לא יודע מי הכניס לך את הרעיון הזה.

2. batch files אלו קבצים שמופעלים על-ידי דוס וכתוצאה מזה על-ידי מערכת ההפעלה (וינדוס) שבנויה על דוס.

3. השימוש העיקרי של batch files הוא כאשר מערכת ההפעלה עולה ואז נעשים פעולות שאתה לא מודע להם כמו נגיד סתם ניקוי הזיכרון או נגיד בדיקת קבצי מערכת ההפעלה ובלה בלה בלה פשוט אני כבר לא זוכר.

4. קבצי batch files מתוכנתים על ידי פקודות בדוס כאשר חלק מהפקודות בדוס הם כמובן לולאות תנאים וגם goto ועוד דברים...

5. אחי בדברים האלה כבר לא משתמשים היום. פעם לדוגמא כשרצית לעשות איזשהי פעולה כאשר המחשב עולה אז היית יוצר קובץ אצווה שיעשה לך תעבודה אם זה להעתקת קבצים מתיקייה מסויימת ואז ככה ליצור גיבוי אוטומטי במקום שתעשה זאת בעצמך כל פעם מחדש או דברים כאלה בסגנון אבל היום כמעט ולא משתמשים בזה

אם יש לך עוד שאלות אז אתה מוזמן לשאול.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של yohai חפש הודעות אחרות של yohai בקר בדף הבית של yohai

52cent
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 09 July 2006 בשעה 05:39 | IP רשוּם
ציטוט 52cent

כן תודה אחי,  ואני יודע שזה רק פקודות, לא ממש התכוונתי לשפה...
ושאלתי לגבי השפת C-  אני משתמש בTURBO C++ 4.5  והוא לא נותן לי להכניס את ספריית הGRAPHICS ולא להשתמש בפקודות delay , textcolor ועוד כמה. אז אמרו לי שאלה דברים שרק נתמכים בגרסאות TURBO 3X.  אז מה כאילו אני חייב שיהיה לי את הגרסה הזאת??
ואם כן אז למה כולם ממליצים פה על סביבת העבודה DEV C++ עם הרבה מהמדריכים פה מכילים פונקציות שקיימות רק בTURBO 3X ?

ShadowBeast
אחראי פורומים
אחראי פורומים
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 22 January 2005
נשלח בתאריך: 15 July 2006 בשעה 09:50 | IP רשוּם
ציטוט ShadowBeast

52cent כתב:
כן תודה אחי,  ואני יודע שזה רק פקודות, לא ממש התכוונתי לשפה...
ושאלתי לגבי השפת C-  אני משתמש בTURBO C++ 4.5  והוא לא נותן לי להכניס את ספריית הGRAPHICS ולא להשתמש בפקודות delay , textcolor ועוד כמה. אז אמרו לי שאלה דברים שרק נתמכים בגרסאות TURBO 3X.  אז מה כאילו אני חייב שיהיה לי את הגרסה הזאת??
ואם כן אז למה כולם ממליצים פה על סביבת העבודה DEV C++ עם הרבה מהמדריכים פה מכילים פונקציות שקיימות רק בTURBO 3X ?
כי Dev C++ הוא נוח, והמדריכים האלה לא באמת באמת באמת חשובים להבנת השפה לעומק, יש מספיק תחליפים לדברים האלה שפועלים בקומפיילרים אחרים

He who will not take the hint, must take the consequence - Glenn v. Covey (1854)

ShadowBeast
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ShadowBeast חפש הודעות אחרות של ShadowBeast

אבידור
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 15 July 2006 בשעה 23:31 | IP רשוּם
ציטוט אבידור

Batch - Batch.tk   

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של אבידור חפש הודעות אחרות של אבידור בקר בדף הבית של אבידור

52cent
אורח
אורח

נשלח בתאריך: 16 July 2006 בשעה 02:26 | IP רשוּם
ציטוט 52cent

אחלה, תודה על העזרה.
רק יש לי עוד בעיה אחת- יש לי בעיה בחלונות דוס, תמיד אחרי שהפקודה מתבצעת החלון ישר נסגר. למשל אם אני מפעיל קובץ באט, הוא נפתח בקושי לחצי שנייה ונסגר. אני מוסיף את הפקודה PAUSE בסוף אבל לפעמים גם היא לא עוזרת. וזה מעצבן, כי אני רוצה לראות מה כתוב בחלון...
אז מישה ויודע איך מסדרים את זה?

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה