נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות RSS עדכונים
האתר והפורום
RSS UnderWarrior Forums : RSS האתר והפורום
נושא

נושא: מסד נתונים

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
Darklos
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 05 May 2005 בשעה 21:47 | IP רשוּם
ציטוט Darklos

1. תגידו על איזה מסד נתונים אתם עובדים פה עם הפורום?

2. אתם מרוצים מ-livedns?

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Darklos חפש הודעות אחרות של Darklos בקר בדף הבית של Darklos

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 12 January 2005
מדינה: Israel
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 05 May 2005 בשעה 22:33 | IP רשוּם
ציטוט ניר

1. access

2. כן ולא.
יציבות ומהירות תגובה: אחסון אמין יחסית - היו ימים של downtime אבל בגדול הם יציבים ומהירים.
תמיכה: התמיכה שלהם טובה, הם עונים ממש מהר לדוא"ל
גמישות: הם התאימו חבילה מיוחדת שהתאימה לצרכים שלי (מקום/תעבורה/רכיבים)
ספאם: כפי שהראו לי, הם משתמשים בספאם בכל רשת האתרים שלהם (קישורים וטקסט בלתי נראים). זה מוריד לי קצת מהמוטיבציה להמליץ עליהם.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ניר חפש הודעות אחרות של ניר בקר בדף הבית של ניר

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 13 January 2005
נשלח בתאריך: 05 May 2005 בשעה 23:04 | IP רשוּם
ציטוט SBD

בקשר ל-1, אחי ברגע שהמגדל יגדל טיפה הפורום יזחל =\ אתה חייב MSSQL או שתיהיה חייב לעבור לפורום בשפת PHP עם MSSQL]...MYSQL, עולה כסף...]

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 05 May 2005 בשעה 23:06 | IP רשוּם
ציטוט ניר

אין לי תקציב לMSSQL ואין לי כוונה להעביר את האתר ל-PHP.
יהיה טוב.
חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של ניר חפש הודעות אחרות של ניר בקר בדף הבית של ניר

Darklos
אורח
אורח

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: אונליין
נשלח בתאריך: 09 May 2005 בשעה 18:39 | IP רשוּם
ציטוט Darklos

בקשר לספאם - על אילו קישורים בלתי נראים אתה אתה מדבר?

בכל-מקרה זה בסדר, אני לא מחפש המלצה עליהם, כבר השתמשתי בשירותים שלהם וקיום אני לקוח של חברה אחרת (adcd.co.il) אחרי הסיפור שהיה לי איתם.. בלי רגשות טינה אבל עם טעם רע בפה.

מה שקרה זה שהשתמשתי במערכת פורומים כמו זאת, עם מסד נתונים מסוג אקסס, והיו לי הרבה הודעות כך שהמסד נתונים תפס מקום רב, והיו לי גם הרבה מחוברים בו זמנית. שני הדברים ביחד מסתבר השפיעו על השרתים שלהם וחשבונות אחרים התחילו להתלונן על איטיות, כשגילו שזה נובע ממני ישר הקפיאו לי את החשבון. עכשיו זאת לא הפעם הראשונה שהאתר שלי ירד לשעה שעתיים והייתה הודעת שגיעה במקום אז אמרתי לעצמי - נו מילא נחכה שיחזור, לא צריך להטריד אותם, אבל אחרי שעברו כבר יומיים-שלושה עם אותה הודעת שגיאה כבר פניתי אליהם בדואר האלקטרוני, ואז הם נזכרו לאמר לי שהם הקפיאו לי את החשבון ואת סיבת ההקפאה, טוב באמת.. במקום התחלתי לחפש חברה אחרת והתנתקתי מהם.

אני מאמין שכל חברה הייתה עושה את זה (מקפיאה חשבון שמפריע לסדר התקין של השרתים שלה), אבל בלי להודיע למשתמש שהחשבון שלו הוקפא? מודיעים לבנאדם ותוך חמש דקות הוא מסתדר עם מערכת אחרת, עם מסד נתונים יותר טוב, או לא יודע מה.. מה שחבל זה שכבר יותר מחודש חשבתי על לעבור לחבילה היותר יקרה שלהם שתומכת במסד נתונים מסוג mysql וככה לשחרר מהעומס שיצרתי, בסוף הלכתי לחברה אחרת שגם תומכת ב-Mysql וגם זולה יותר.

אז אם אתה מצפה בעתיד ליותר כניסות ולא רוצה לעבור מה שאני עברתי, אולי כדאי לעבור למערכת אחרת ב-ASP שתומכת ב-mySQL (למרות שעד כמה שזכור לי קשה למצוא כאלה טובות, אני את שלי בניתי לבד..), או בכל-זאת לשקול מעבר למערכת אחרת ב-php.

מה שכן, באמת מבחינת תמיכה כמו שאמרת הם היו מעולים. וגם מבחינת גמישות, כשאמרתי להם שראיתי ברשת חבילות יותר טובות וזולות הם ישר הציעו לי באותו מחיר חבילה יותר טובה, אפילו שלא הייתי צריך את זה.

חזרה לתחילת העמוד הצג את כרטיס החבר של Darklos חפש הודעות אחרות של Darklos בקר בדף הבית של Darklos

SBD
פורומיסט על
פורומיסט על
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 13 January 2005
נשלח בתאריך: 09 May 2005 בשעה 21:12 | IP רשוּם
ציטוט SBD

UnderWarrior כתב:
אין לי תקציב לMSSQL ואין לי כוונה להעביר את האתר ל-PHP.
יהיה טוב.

טוב אחי נחיה ונראה P;

ניר
מנהל האתר
מנהל האתר
סמל אישי

נשלח בתאריך: 10 May 2005 בשעה 05:25 | IP רשוּם
ציטוט ניר

לגבי ספאם - בדוק את הקוד בעמוד הבית שלהם, לדוגמא
www.livedns.co.il

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם להתחבר
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה